Skip to content Skip to footer

Zlecanie wystawiania faktur online

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i brakuje Ci czasu na rozliczenia? Jesteś właścicielem biznesu i chcesz uporządkować swoje rachunki i sprawy związane z księgowością? Sprawdź nowe możliwości, które oferują serwisy internetowej obsługi księgowej. Dostępnych jest wiele witryn, które umożliwiają wystawianie faktur online. Zleć rozliczenia online i zyskaj dodatkowy czas na swoje inne sprawy.

Jak rozpocząć zlecenia wystawiania faktur online?

Pierwszym krokiem jest założenie darmowego konta użytkownika w serwisie obsługującym sprawy księgowe i finansowe. Po podaniu danych i konfiguracji konta można już zacząć wystawianie faktur online.Każda nowa osoba, która zakłada konto, ma 30 dni na przetestowanie tego rozwiązania. Można zdecydować, czy jest to odpowiedni tryb dla nas.

Większość serwisów www umożliwia wystawienie do trzech faktur w miesiącu całkowicie za darmo. Wszystkie dane, rachunki i faktury są całkowicie bezpieczne i przechowywane w e-archiwum witryny. Wszystkie firmy obsługujące fakturowanie online zapewniają dostęp do CRM online, całkowicie za darmo. Jest to świetna baza naszych klientów, towarów i świadczonych usług.

Jak bezpieczne jest korzystanie z wystawiania faktur online?

Bezpieczeństwo danych przekazywanych do serwisu księgowego stoi na najwyższym poziomie. Zapewnia go szyfrowanie danych 128-bitowym kluczem SSL. Dodatkowo wszystkie paragony i faktury wystawiane przez system, posiadają cyfrowe zabezpieczenia SHA1 RSA. Ochronę danych zapewnia także codzienne wykonywanie kopii zapasowych danych.

Wszystkie te zabiegi są gwarancją bezpieczeństwa i poufności danych. Nie przejmuj się czy jesteś na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa handlowego. Wystaw fakturę VAT online i wiedz, że jesteś na bieżąco z prawem. Firma księgowa online zatroszczy się także o aktualizację systemu i oprogramowania używanego do wystawiania naszych faktur.

Zalety korzystania z fakturowania online

Niewątpliwą zaletą obsługi księgowości online jest dostęp do kalendarza CRM. Dzięki niemu można zaplanować nasze zadania i określić ich czas. Dobrą opcją jest przypisywanie im statutu ważności.

Serwis księgowy online umożliwia także wypisywanie wszystkich rodzajów faktur w jednym miejscu i systemie. Nieważne czy wystawiasz faktury za usługi, faktury seryjne czy na przykład faktury wewnątrzwspólnotowe.

Leave a comment