Skip to content Skip to footer

Programy komputerowe

Najbardziej przydatnymi programami komputerowymi stosowanymi podczas pracy w biurze są różnego rodzaju programy finansowo-księgowe. Wśród nich można wymienić takie programy jak Enova czy Symfonia Kadry i Płace.

System ERP

System ERP, z języka angielskiego Enterprise Resource Planning, jest to jeden z rodzajów oprogramowania, które są stosowane podczas kompleksowego i kompletnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Program ten służy między innymi do gromadzenia, przechowywania, a także analizowania różnego rodzaju danych, które wynikają z przeprowadzonych przez przedsiębiorstwo procesów operacyjnych. Główną zaletą tego rodzaju oprogramowania jest wspólna baza danych dla każdego użytkownika oraz na każdym urządzeniu, na którym jest dostęp do tego programu. Oprócz tego posiada on spójny interfejs, który zapewnia możliwość wygodnej i komfortowej pracy w programie. Istnieje wiele programów, które działają w systemie ERP. Wśród nich można wymienić między innymi program Enova.

Enova

Enova jest systemem ERP, który jest dedykowany zarówno dla małych i średnich firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Mogą z niego korzystać także wszelkiego rodzaju instytucje publiczne. Program umożliwia wykonywanie pracy zdalnej z każdego miejsca na świecie i z każdego urządzenia, na którym zainstalowany jest dostęp do niego. System Enova jest systemem, który posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest on elastyczny w działaniu, zgodny z przepisami, a także umożliwia różnego rodzaju integracje z innym oprogramowaniem branżowym. Na początek możliwe jest zastosowanie wersji demo programu. Enova demo dostępne jest dla każdego użytkownika, na każdym komputerze.

Symfonia

Symfonia firmy Sage jest jednym z istniejących na rynku programów finansowych-księgowych. Program ten jest przeznaczony zarówno dla małych i średnich firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Często używany jest on także w firmach, które zawodowo zajmują się wykonywaniem rozliczeń finansowo-księgowych oraz podatkowych, wśród których można wymienić między innymi biura rachunkowe. Program Symfonia obejmuje wiele różnych modułów. Jednym z nich są kadry i płace. Aby przetestować program warto skorzystać z wersji demo, która obejmuje program Symfonia demo oraz symfonia kadry i płace demo. Jest to idealny sposób na upewnienie się czy dany program będzie odpowiednio funkcjonował w przedsiębiorstwie. Dzięki wersji demo możliwe jest także sprawdzenie jego funkcjonalności.

Leave a comment