Skip to content Skip to footer

Łatwe i proste transportowanie i przechowywanie

Najbardziej znany producent pojemników plastikowych od blisko 50 lat produkuje skrzynie, palety, pojemniki, kontenery IBC, skrzyniopalety czy paletopojemniki IBC. Przez cały okres swojego działania firma stara się projektować i produkować jak najbardziej innowacyjne pojemniki przystosowane do różnego rodzaju branż przemysłu. Dedykowane pojemniki plastikowe mają swoje przeznaczenie do przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego, kosmetycznego, farmakologicznego i do każdego innego przemysłu.

Jakie są przemysłowe pojemniki plastikowe?

Pojemniki plastikowe są zwrotne, wykonane z jak najlepszego materiału. Dopasowane zarówno do substancji stałych jak i do substancji płynnych. Mają odpowiednie przegrody, możliwość regulowania temperatury, wewnątrz kontenerów, są składane, zajmują mało miejsca, można je sztaplować i są ze sobą kompatybilne.Innowacją są nowe wzory, paletopojemnik ibc jest przykładem nowoczesnego pojemnika, który można w łatwy sposób złożyć i w którym można w bardzo bezpieczny sposób transportować różnego rodzaju ciecze.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i ergonomia

Paletopojemnik IBC nowej generacji zapewnia 100 % bezpieczeństwo towarom przewożonym i przechowywanym. Pozwala na dobre składowanie załadowanych kontenerów, przez co można znacznie zaoszczędzić powierzchnię zarówno magazynową jak i transportową. Paletopojemniki mają specjalne pokrywy, które zamykają się łatwo, ale dają bardzo duże bezpieczeństwo. Ponadto składanie takich palet jest bardzo łatwe i proste i ten fakt też jest bardzo ceniony przez użytkowników. Ściany tego typu pojemników i paletopojemników są gładkie, przez co można łatwo utrzymać je w czystości. Pojemniki i kontenery IBC są proste w użytkowaniu, są bezpieczne i można łatwo zachować ich higienę.

Obniżenie kosztów transportu

Odpowiednie opakowania pozwalają na organizowanie oszczędnych transportów. Dobre zagospodarowanie przestrzeni załadunkowej daje bardzo duże możliwości. W przypadku gdy dużą ilość towaru załaduje się do jednego samochodu, nie ma potrzeby wysyłania samochodu drugiego czy trzeciego. Dzięki temu oszczędza się na paliwie, na pracy kierowcy a to wszystko daje ogromne oszczędności dla danej firmy. Dlatego też wiele firm bardzo chętnie korzysta z opakowań plastikowych, zwrotnych które są bezpieczne, generują oszczędności i dają ogromne możliwości firmom logistycznym.

Leave a comment