Skip to content Skip to footer

Profesjonalne wyposażenie dla małej, średniej i dużej firmy

W praktycznie każdej firmie pijana jest kawa. Dlatego ekonomicznym i opłacalnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w odpowiedni ekspres. Powinien być on dobrany do indywidualnych wymagań.

Wyposażenie małej firmy

W przypadku małej firmy zatrudniającej zaledwie kilka osób, zazwyczaj wypijanych jest ok. dziesięciu filiżanek kawy dziennie. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się nieduży, ale profesjonalny, ciśnieniowy ekspres do kawy do firm na kapsułki. Takie urządzenia oferują niezawodność, a także pozbawioną sztucznych dodatków kawę wysokiej jakości.

Takie ekspresy do kawy powalają na przygotowanie cappuccino lub espresso także dla klienta, co korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Przy kawie doskonale załatwia się różne sprawy biznesowe, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla obu stron.Warto zwrócić uwagę na to, aby nie wybierać sprzętu przeznaczonego wyłącznie do domowego użytku.

Ekspres do większej firmy

W znacznej ilości większych firm wypija się nierzadko nawet dwadzieścia kaw w ciągu dnia. Dlatego w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się ciśnieniowe ekspresy do kawy do firm o bardziej zaawansowanej konstrukcji oraz wielofunkcyjnej budowie. W zdecydowanej większości firm normą jest spożywanie kawy z mlekiem, dlatego dobrym wyjściem jest urządzenie ze zautomatyzowanym systemem podgrzewania i spieniania.

Do wytworzenia gorącej i apetycznej pianki mlecznej wykorzystuje się specjalną dyszę, pod którą należy podstawić dzbanuszek lub filiżankę z mlekiem. Dobrym rozwiązaniem jest również ekspres do kawy wyposażony w specyficzny wkład do kartonika wypełnionego mlekiem. Taka funkcjonalność dostarcza spienione mleko bezpośrednio po naciśnięciu zaledwie jednego dedykowanego przycisku.

Profesjonalne wyposażenie

Sprzęt o bardzo dużej wydajności polecany jest przede wszystkim do wyjątkowo rozbudowanych firm. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest dzierżawa ekspresu do kawy. Najnowocześniejsze urządzenia pozwalają nawet na parzenie dwóch kaw równocześnie. Większa wydajność oznacza również, że ekspres będzie mógł bez problemowo zmielić kawę ziarnistą, co pozwoli na uzyskanie wyjątkowo aromatycznego naparu najwyższej jakości.

Rozważając poszczególne ekspresy do kawy do firm, warto mieć na uwadze ich gabaryty. Powinny one być dobrze dopasowane do miejsca, w którym stało będzie urządzenie. Jeżeli rozmiar nie jest żadnym problemem, dobrym rozwiązaniem jest sprzęt wyposażony w płytę grzewczą, która pozwala na szybkie ogrzanie filiżanek.

Artykuł powstał we współpracy z firmąYazamco