Skip to content Skip to footer

Inforlex – dla firm i publicznych instytucji oświatowych

Praca księgowego stawia przed nim wiele wyzwań. Przede wszystkim musi na bieżąco śledzić wszelkie zmiany w prawie gospodarczym, prawie pracy, a także rachunkowości i podatkach. Śledzenie wszystkich zmian w Dzienniku Ustaw, a także UOKIK, GIODO czy ZUS i US wymaga poświęcenia dodatkowego czasu. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z serwisu, który udostępnia regularnie wszelkie informacje na temat zmian legislacyjnych. Informacje w darmowych serwisach zwykle są rozproszone, a poza tym nie ma się pewności czy zostały właściwie zinterpretowane. Zatem najlepszym wyjściem jest wykupienie dostępu do Infor lex księgowość.

Infor lex księgowość – dla małych, średnich i dużych firm

Inforlex przeznaczony jest dla wszystkich firm, niezależnie od obrotów czy sposobu rozliczania. Księgowy firmy może w nim znaleźć potrzebne informacje dzięki newsletterom dostępnym w każdym tygodniu. Ponadto może skorzystać z wzorów dokumentów i formularzy, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Jednak najważniejszym udogodnieniem jest tu dostęp do interpretacji prawnych, a także możliwość wysyłania bezpośrednich wiadomości do ekspertów z zakresu prawa i rachunkowości. Zatem wszelkie wątpliwości prawne mogą zostać rozwiane.

Inforlex szkoła – księgowość budżetowa bez tajemnic

Księgowość budżetowa jest specyficzną odmianą usług rozrachunkowych, w której liczy się przede wszystkim właściwe rozliczanie budżetu wcześniej zatwierdzonego na dany rok i sporządzanie na tej podstawie bilansów. Niewykorzystane środki mogą być wykorzystane w kolejnym roku, jednak muszą być właściwie zaksięgowane. Inforlex szkoła udziela wszelkich wskazówek dotyczących księgowości budżetowej, dzięki temu księgowi mogą dowiedzieć się m.in. jak zaksięgować niewykorzystane środki na rachunku budżetu.

Inforlex to specjalistyczny serwis, który udziela również wideoszkoleń dostępnych dla wszystkich księgowych korzystających z serwisu. Taka forma dokształcenia jest szybka i wygodna. Z takich szkoleń można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób wdrożyć system podzielonej płatności. Serwis dostarcza również wszelkich informacji na temat RODO. Wszystko co potrzebne do funkcjonowania firmy jest więc pod ręką zarówno dla księgowych, jak i przedsiębiorców.

Leave a comment