Blog

Dzisiaj coraz więcej się zasadniczo mówi o różnych zaletach programu arm keil mdk. Zasadniczo postuluje się, że obecnie jest to w zasadzie najczęściej stosowane oprogramowanie służące właśnie do programowania. Jak dokładniej przedstawiają się zalety tego programu?

1) program arm dzieli się na rdzeń oraz programy dodatkowe

To zdecydowanie bardzo konkretna zaletą, ponieważ dzięki niej można naprawdę bardzo ciekawie podzielić sobie pracę. O co dokładniej tutaj chodzi? Otóż w arm keil mdk mamy rdzeń, który obejmuje kilka programów. Jakich dokładnie?

Zaliczyć tu trzeba na pewno środowisko IDE uVision zintegrowane z edytorem tekstowym. Dalej dochodzi do tego jeszcze kompilator c/c++ oraz debugger uVision z opcją śledzenia kodu, a także instalator programów z software plus. Zasadniczo do tego dochodzą właśnie owe programy z software, czyli stanowiące niejako dodatek do tej podstawy.

2) doskonały debugger

Generalnie ten program może poszczycić się także bardzo zachwalanym debuggerem. Co to jest? Otóż umożliwia on testowanie tworzonego oprogramowania i znajdowania w nim błędów. Co istotne tutaj to fakt, że w zasadzie na rynku dostępny jest już arm keil v5. Oznacza to, że ten program jest naprawdę bardzo słynny i zdecydowanie słusznie popularny.

3) kompatybilność z bibliotekami firmowymi

To jest zdecydowanie coś, co naprawdę wyróżnia właśnie ten program. Mało bowiem produktów na rynku służących do tworzenia i sprawdzania oprogramowania, wiąże się z bibliotekami własnymi firm i nie tylko. Pozwala również na otwarcie i skorzystanie z wielu innych bibliotek.

4) bezpłatna wersja testowa

Na koniec warto jeszcze dodać jedną rzecz, a mianowicie to, że w internecie dostępna jest darmowa wersja arm keil mdk. Oczywiście jest ona naprawdę całkiem mocno okrojona, niemniej jednak ciągle pozwala na ogólną orientację jak w zasadzie przedstawia się ten program oraz co za jego pomocą możemy uzyskać.

Jak zatem widać program arm ma naprawdę bardzo dużo zalet. Pozostaje jeszcze stwierdzenie, jak w zasadzie zainwestować w taki program? Otóż jest to dość proste. Wystarczy skontaktować IE bezpośrednio z firmą albo też z jednym z wielu dostawców. Przy okazji trzeba jednak przemyśleć dość mocno kwestie tego, czy przypadkiem nie zainwestować od razu w jakieś programy dodatkowe. W tym momencie warto jeszcze napomknąć, że w zasadzie to kupno niektórych od razu może wiązać się z wieloma rabatami.

Jak zaś nauczyć się posługiwać tym oprogramowaniem? Zasadniczo nie jest to nic bardzo trudnego – program jest dość intuicyjny. Niemniej jednak można zainwestować w jedno z naprawdę wielu szkoleń odnośnie tego właśnie programu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *