Skip to content Skip to footer

Zalety kalendarzy trójdzielnych

Kalendarze trójdzielne cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Narzędzia te stosowane są zarówno w domach prywatnych, jak i w codziennej pracy wielu firm, często stanowiąc również element działań promocyjnych. Jakie są główne zalety kalendarzy trójdzielnych?

Funkcjonalność

Wśród atutów kalendarzy trójdzielnych na pierwszym miejscu trzeba wymienić ich funkcjonalność. Gadżety takie można wieszać na ścianie, a dzięki charakterystycznej formie użytkownik widzi trzy kolejne miesiące roku. Dodatkowo można ręcznie zaznaczać aktualną datę poprzez codzienne przesuwanie plastikowego okienka. Kalendarz trójdzielny jest bez wątpienia bardzo praktyczny i przede wszystkim czytelny. Wystarczy jeden rzut oka, aby wiedzieć, jaki jest dzień lub sprawdzić dowolną datę w bieżącym, ubiegłym lub przyszłym miesiącu. Dodatkowo większość kalendarzy zawiera również informacje o świętach i imieninach.

Ładny wygląd

Poza zrywanymi kartkami prezentującymi poszczególnie miesiące, ważną częścią każdego kalendarza trójdzielnego jest również umieszczony w górnej części nadruk. Pod tym względem można liczyć na naprawdę bardzo szeroki wybór. Oferujący kalendarze trójdzielne producent zwykle stara się sprostać rozmaitym potrzebom użytkowników. Popularne są zwłaszcza opcje przedstawiające malownicze krajobrazy, zabytki, zwierzęta i rośliny. Ponadto można zdecydować się na kalendarze trójdzielne spersonalizowane. Wiele osób zamawia wersje ze zdjęciem członków rodziny lub logiem firmy.

Nośnik reklamowy

Niewątpliwą zaletą kalendarza trójdzielnego jest możliwość promowania własnego biznesu. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na tego typu gadżety reklamowe, umieszczając na takich produktach wszystko, co związane z firmą. Kalendarz trójdzielny, wieszany w siedzibie firmy lub dawany klientom w formie prezentu, może w ten sposób być nośnikiem informacji. Skuteczność produktu w działaniu marketingowym i promocyjnym jest zaskakująca.

Kalendarze trójdzielne producent – duża dostępność i niska cena

Na koniec trzeba wspomnieć o zakupie. Kalendarz trójdzielny to produkt, który jest bardzo łatwo dostępny. W zasadzie wystarczy internet i kilka minut, by zamówić odpowiednią wersję. Oczywiście warto zadbać o szatę graficzną, zwłaszcza jeśli kalendarz ma być gadżetem reklamowym podnoszącym wizerunek firmy. Jeśli chodzi o koszt, ceny takich produktów są bardzo atrakcyjne. W wielu wypadkach producenci oferują rozmaite zniżki.

Leave a comment