Skip to content Skip to footer

Zadbaj o bezpieczeństwo

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak funkcjonowałaby Twoja działalność gospodarcza bez odpowiedniego przygotowania i przeszkolenia pracowników? A co w przypadku uszkodzenia, bądź awarii, która mogłaby przesądzić o zdrowiu i życiu wielu Twoich podwładnych? Przygotowanie szkolenie BHP dla kierowników służy dostarczeniu kompletnej wiedzy z zakresu pracy w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Dzięki niemu dowiesz się jak prowadzić swoją firmę i ludzi, aby Ci działali bezpiecznie i mogli wykonywać się największym poszanowaniem Twojego zakładu, a także dbać o wspólne dobra. Zapraszamy do artykułu na temat szkolenia BHP dla pracodawców.

Ile kosztuje szkolenie BHP dla pracodawców?

Po podjęciu decyzji o uczestnictwie w takim szkoleniu nasuwa nam się pytanie jaki koszt się z nim wiąże. Przede wszystkim stawka za szkolenie zależy od grupy osób zainteresowanych uczestnictwem. Im więcej osób, tym stawka może zejść na niższą półkę. Na przykład; często zdarza się tak, że w ponad pięćdziesięcioosobowej grupie stawką za jednego uczestnika to zaledwie 30 złotych. To zdecydowane udogodnienie dla każdego, kto pragnie dla swoich pracowników wszystkiego to najlepsze.

Co nam daje szkolenie BHP dla kierowników?

Skoro już wiemy ile kosztuje szkolenie bhp to kolejnym wartym uwagi aspektem są możliwości, jakie ten krótki kurs nam może zapewnić. Przede wszystkim uczestniczymy w obowiązkowym szkoleniu, które należy powtarzać co 5 lat, a jako nagrodę za ukończenie kursu dostajemy certyfikat potwierdzający nasze kompetencje. Ponadto zyskujemy wiedzę z takich kategorii jak kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, oraz ochrona pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą. To szalenie ważne, aby zdawać sobie sprawę z konsekwencji nieumiejętnego wykonywania zawodu. Nawet najprostsza czynność może nieść za sobą konsekwencje, które w następstwie wypadku przez długie lata odbijają się echem na naszym zdrowiu i życiu

Dołącz do szkolenia BHP dla pracodawców już dziś!

Jeśli i Ty stoisz przed podjęciem decyzji dotyczącej dokształcenia się z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to nawet nie próbuj się wahać! Odpowiednie podejście do pracy to już połowa sukcesu dążąca do rozwoju działalności gospodarczej. Zadbaj o siebie i o swoich pracowników. Działaj w zgodzie z BHP!

Leave a comment