Blog

Jeśli chcesz wysłać paczki do Irlandii, nie musisz tego robić za pomocą tradycyjnej poczty. Coraz więcej firm kurierskich oferuje ekspresowe wysyłanie przesyłek z Polski do Irlandii i z Irlandii do Polski. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wysyłając taką paczkę? Jakie są zalety korzystania z usług profesjonalnego kuriera?

W jaki sposób dba się o bezpieczeństwo przesyłki?

Firmy kurierskie stosują różnego rodzaju materiały zabezpieczające takie jak folia bąbelkowa, mocna taśma klejąca, solidny karton, styropian i wiele innych dobieranych w zależności od potrzeb klientów. Dzięki takim materiałom nie musimy się martwić o bezpieczne dotarcie paczki. Niektóre towary wymagają szczególnej ostrożności podczas dostarczania (np przedmioty szklane, elektronika, sprzęt AGD, ceramika) i muszą być wysyłane w oryginalnych opakowaniach. Ubezpieczenie paczki często zawiera się w cenie wysyłki.

Firmy kurierskie udostępniają też listę rzeczy, których nie dostarczają. Nie możemy wysyłać między innymi tego, co jest zabronione prawem międzynarodowym bądź też tego jest zagrażające życiu i zdrowiu, co w zasadzie powinno być oczywistością dla potencjalnego klienta.

Jak powinniśmy zapakować paczki do Irlandii?

Firmy kurierskie zazwyczaj mają ściśle wyznaczone standardy, jak powinniśmy zapakować swoją paczkę. Podane są zarówno wymiary paczki, jak i jej dopuszczalna waga. Szybkość wysyłki zależy od jej wagi. Jest możliwość ze skorzystania z przesyłek niestandardowych paczek za dodatkową opłatą.

Jakie są zalety korzystania z usług kuriera?

Kurier Polska Irlandia Kurier oraz Irlandia Polska ze swoje strony zapewni wyjątkowo szybki i całkowicie bezpieczny transport wszystkich paczek. Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo firm kurierskich, z których usługi możemy skorzystać. Niektóre firmy przyznają swoim klientom rabat, jeśli wysyłają oni kilka paczek naraz. Paczki wysyłane są przez 5 dni w tygodniu, docierają najczęściej w ciągu 3 dni, a wysłać paczkę można już za ok. 50 zł.

Zarówno kurier polska irlandia, jak i kurier Irlandia Polska oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług kurierskich. Można nawet skorzystać z takiej firmy podczas przeprowadzki. W internecie możemy znaleźć mnóstwo stron internetowych, na których można znaleźć interesujące nas szczegóły dotyczące wysyłania paczek do Irlandii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *