Blog

Brelok na klucze może być wyposażony jedynie w proste kółko i w zawieszkę, na przykład z metalu albo ze skóry. Jednak dzisiaj firmy oferujące takie gadżety mogą zaprezentować klientom znacznie więcej ciekawych modeli. Sprawdź, co warto kupić, aby wyróżnić swoją firmę!

Breloczki z logo – popularne gadżety firmowe

Wśród wielu dostępnych gadżetów firmowych breloki do kluczy cieszą się dużym zainteresowaniem. Spełniają one wszystkie wymagania dotyczące dobrego gadżetu – są praktyczne, niedrogie, mają miejsce na personalizację, czyli znakowanie.

Breloczek na klucze z logo świetnie sprawdzi się jako dodatek do zamówienia, podarunek od firmy czy też jako nagroda w konkursie. Nie musi być jednak prosty i nudny, ponieważ obecnie w sprzedaży można znaleźć wiele nietypowych i oryginalnych breloczków, które natychmiast przyciągają uwagę.

Nietypowe breloczki reklamowe – przegląd

– Breloczki do otwierania drzwi – to dzisiaj bardzo popularny gadżet, ponieważ pozwala na obniżenie ryzyka zakażenia się drobnoustrojami przez dotykanie tych samych powierzchni. Ma kształt haczyka umożliwiającego bezdotykowe otwarcie drzwi.
– Breloczek z latarką – praktyczny dodatek, który przyda się w różnych sytuacjach. Wyposażony w światełko LED, dlatego może posłużyć na lata.
– Breloczek do zgniatania – wykonany z miękkiej pianki, którą można zgniatać w dłoni. Redukuje dzięki temu poziom stresu.
– Breloczek z kablami do ładowania – wyposażony w końcówki do ładowania smartfona i innych urządzeń.
– Breloczki z miarką – wyposażone w miniaturową miarkę do mierzenia.
– Pływający breloczek do kluczy – wykonany z materiału unoszącego się na wodzie.

To tylko parę pomysłów na nietypowe breloki do kluczy, ponieważ w ofertach firm wykonujących je na zamówienie można znaleźć wiele innych propozycji.

Jak zamówić nietypowe breloczki do kluczy?

Zamówienie nietypowych breloków do kluczy nie jest dzisiaj skomplikowane – można zrobić to nawet online, czyli bez potrzeby osobistego dojazdu.

Firmy wykonujące gadżety reklamowe na zamówienie online pozwalają klientom na łatwe i szybkie złożenie zamówienia. Wystarczy tylko wybrać breloczki, a potem wypełnić formularz, w którym podaje się liczbę sztuk, rodzaj znakowania i dodaje się jego projekt.

Breloki do kluczy znajdziesz w ofercie Grawernia.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *