Blog

Zarządzanie procesami i przepływem towarów w przedsiębiorstwie to ogromne wyzwanie, które wymaga wsparcia systemów informatycznych. W dobie globalizacji i pełnej optymalizacji procesów zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa bez wykorzystania systemów wspomagających jest niemal niemożliwe, a na pewno trudne pod względem organizacji i planowania. Praca wyłącznie czynnika ludzkiego generuje wiele błędów i pomyłek, ręczne procesy i zadania trwają zdecydowanie zbyt długo, przez co wydajność i możliwości firmy zdecydowanie spadają.

Wysoko wyspecjalizowanymi systemami służącymi do zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa są systemy informatyczne klasy ERP. To zintegrowane systemy informatyczne wspierające takie obszary przedsiębiorstwa jak finanse i księgowość, gospodarka materiałowa, gospodarka magazynowa, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością, zaopatrzenie czy sprzedaż. Wszystkie moduły są ze sobą odpowiednio zintegrowane i ze sobą współpracują.

Sage Symfonia ERP

Firma Sage to wyspecjalizowany dostawca usług informatycznych, w tym również systemu Sage symfonia ERP. To kompleksowy system do zarządzania wieloma obszarami przedsiębiorstwa, moduły są ze sobą połączone i zintegrowane. Wymiana danych pomiędzy obszarami jest natychmiastowa, system otwarty jest na zmiany i rozszerzenia wymagane przez klienta. Do głównych modułów Symfonii należą przede wszystkim moduł handlowy, umożliwiający obsługę procesów sprzedażowych, moduł produkcyjny do zarządzania produkcją i harmonogramowania, moduł transportowy oraz moduł usług, w skład którego wchodzą między innymi funkcjonalności związane z oferowanymi usługami, które zwiększają poziom obsługi klienta. Wszystkie te obszary ściśle ze sobą współpracują i wzajemnie na siebie wpływają.

Symfonia program – wdrożenie

Wdrożenie systemu ERP w firmie zawsze jest procesem indywidualnym, zależnym od wielkości firmy, zakresu wdrożenia i wielu innych składowych. Procesy wdrażania systemów klasy ERP są również procesami kosztownymi, ponieważ systemy tej klasy to zazwyczaj rozwiązania kosztowne. Wdrożenia firmy Sage poparte są wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami. Systemy firmy SAGE funkcjonują z powodzeniem w wielu branżach i wciąż pozyskują nowych klientów. Najlepszą gwarancją sukcesu jest wiedza i doświadczenie zespołu wdrożeniowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *