Skip to content Skip to footer

Popularne portale społecznościowe

Nie da się ukryć, że prawdopodobnie najważniejszą funkcją internetu jest możliwość łatwego, szybkiego i taniego komunikowanie się z ludźmi na całym świecie. To nie szybkość rozchodzenia się światowych informacji się liczy lub możliwość oglądania filmów przez internet, a właśnie to, że możemy swoim znajomym pokazać zdjęcia z wakacji lub powiedzieć co sądzimy o danych wydarzeniach. A wszystko to umożliwiają portale społecznościowe.

Jakie portale są na internetowym świeczniku?

Wiele osób zadaje sobie dziś pytanie, co to jest Instagram, jak używać Facebooka, oraz do czego dokładnie służy Twitter. Pytania te są o tyle zasadne, że przecież to właśnie te trzy portale społecznościowe są obecnie zdecydowanie najpopularniejszymi przedstawicielami swojego gatunku.

Zanim jednak nowi użytkownicy wirtualnej rzeczywistości zaczęli zadawać sobie pytania, instagram co to jest, to w sieci pojawił się Facebook. Portal, który łączył możliwość sprawnego komunikowania się drogą tekstową z innymi użytkownikami, jak również udostępnianiem na swojej tablicy własnych myśli, zdjęć, linków lub po prostu muzyki. Szybko jednak zauważono, że choć portal ten daje ogromne możliwości, to jednak dla wielu jest zbyt przez to skomplikowany. Spowodowało to powstanie dwóch odrębnych portali, które zajęły się nieco precyzyjniejszym aspektem komunikacji internetowej.Zatem co to jest Instagram? Jest to portal, który służy do udostępniania swoich zdjęć lub krótkich filmików. Instagram opinie zbiera bardzo pozytywne główne ze względu na możliwość prostego i funkcjonalnego obsługiwania jego interfejsu. Instagram opinie ma bardzo dobre w ogromnym stopniu z powodu obecności na nim wielu gwiazd celebrytów.Twitter natomiast to portal, który umożliwia publikowanie krótkich informacji tekstowych oraz także krótkich filmików. Przez to jest wykorzystywany w nieco innym celu, np. przez dziennikarzy lub chociażby polityków.

Który wybrać dla siebie?

Skoro każdy już potrafi odpowiedzi na pytanie, jeśli ktoś zapyta go, Instagram co to jest, lub od czego służy Twiter, to powstaje pytanie, jaki portal wybrać dla siebie? Oczywiście osoby zajmujące się marketingiem powiedzą, że wszystkie trzy, jednak zdecydowanie najlepiej jest założyć konto na przynajmniej jednym. Pozostałe dwa natomiast lepiej jest przemyśleć pod kątem swoich zainteresowań i upodobań, ponieważ nie zawsze najnowsze informacje z kraju przekazywane przez premiera na Twitterze mogą być nam potrzebne.

Leave a comment