Blog

Sage dostarcza szeroką gamę programów przeznaczonych dla każdej firmy. W bogatym portfelu rozwiązań posiada również oprogramowanie dedykowane dla małych przedsiębiorstw, które pomaga w oszczędzaniu czasu, pieniędzy i zasobów.

Rozwiązania Sage Symfonia dla małych firm

Niezależnie od branży oprogramowanie Sage zapewnia dostęp do pełnej palety narzędzi, które pomagają w kontroli i zarządzaniu przedsiębiorstwem. Sage dostarcza oprogramowanie wspierające różne obszary działalności – od finansów i księgowości, przez kadry i płace, a skończywszy na sprzedaży.

Rozwiązania finansowo-księgowe: dla małych firm zaprojektowano system Sage Symfonia Start 2.0, którego celem jest łatwe prowadzenie uproszczonej księgowości, program Symfonia 50cloud, który daje dostęp do danych w chmurze w dowolnym miejscu, a także Sage e-Audytor wspierający przygotowywanie plików JPK.

Rozwiązania kadrowo-płacowe: małe przedsiębiorstwa mogą korzystać z programów Kadry i Płace One Payroll dla zarządzania kadrami i płacami i HRcloud do obsługi procesów HR online.

Rozwiązania sprzedażowe: intuicyjne oprogramowanie Symfonia Sage wspierające codzienną działalność firm zajmujących się handlem i usługami, także prowadzących własny magazyn. Dedykowane jest też dla firm prowadzących handel internetowy. Kompleksowe wsparcie zapewnia oprogramowanie Sage Symfonia Start 2.0 z modułami Faktura oraz Handel.

Dlaczego warto wdrożyć oprogramowanie Symfonia Sage?

Także mniejsze firmy wymagają odpowiedniego oprogramowania, które będzie umożliwiało łatwiejsze zarządzanie i podejmowanie wyłącznie trafnych decyzji. Każdy program symfonia od Sage oraz inne rozwiązania oferowane przez markę opierają się na niezawodnych bazach danych i procesach wspierających pracę małych przedsiębiorstw.

Poprzez oprogramowanie Symfonia Sage przedsiębiorcy mogą zautomatyzować wiele procesów biznesowych, prowadzić formalności łatwiej i szybciej, unikać błędów, a przez to oszczędzać czas i zasoby. Dzięki temu mogą skupić się na tym, co najistotniejsze – na rozwoju biznesu.

Wdrożenie oprogramowania Symfonia Sage odbywa się za pośrednictwem certyfikowanych partnerów Sage, którzy mogą dobrać właściwe rozwiązania, przeprowadzić prace wdrożeniowe i wykonać szkolenia pracowników.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *