Skip to content Skip to footer

Kalendarze trójdzielne – sprawdzony wybór klientów

Kalendarze trójdzielne to od wielu lat prawdziwy hit wśród prezentów firmowych. Oczekiwane przez klientów kartonowe pudełeczka z elegancką zawartością powinny zostać wpisane także w tegoroczny budżet na świąteczne podarunki.

Kalendarze trójdzielne – najpopularniejszym typem kalendarzy reklamowych

Kalendarze trójdzielne to bardzo popularny typ kalendarzy, drukowany na potrzeby promocji przedsiębiorstw. Wiele firm wybiera ten typ kalendarza ze względu na jego cenę i preferencje klientów. Nie ma bowiem chyba organizacji, w której w biurze nie wisi przynajmniej jedna jego sztuka.

Popularność wynika z faktu iż w biznesie nie funkcjonuje się wyłącznie tu i teraz. Działy logistyki uwielbiają trójdzielne kalendarze, ponieważ mogą zaplanować na przyszłość łańcuchy dostaw, biura obsługi klienta planują wysyłki na klika dni do przodu i rozpatrują reklamacje z przeszłości, księgowe – obliczają podatki za poprzedni miesiąc… Wiele jednostek organizacyjnych porusza się w przestrzeni trzech miesięcy, widocznych jednym spojrzeniem na kalendarz.

Projektowanie kalendarzy trójdzielnych

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom ludzkim kalendarze trójdzielne drukuje się w różnych formatach, na przykład maxi, mini lub standard. To, jakiej wielkości wydruk chcemy zrealizować należy rozpatrzeć już na etapie jego projektowania.

W fazie koncepcyjnej należy wybrać też kolorystykę czy rodzaj uszlachetniania druku. Można zdecydować się na zastosowanie lakieru UV, folii matowej, błyszczącej, czy delikatnej jak aksamit soft touch. Bardziej wyszukane projekty graficzne, zakładające wydruk wysokiej klasy kalendarzy będą oparte na folii połączonej z lakierem UV. Taka kompilacja pozwoli uzyskać efekt wielowymiarowości wydruku, odbieranej przez wzrok jako bardziej realistyczną, niż w przypadku zastosowania samej folii. Wybór technik uszlachetniania jest dość duży i zależy nie tylko od pomysłowości projektanta, ale także od zasobności portfela osoby zamawiającej kalendarze.

Wydrukowany i uszlachetniony kalendarz zostanie zapakowany w kartonowe pudełko i w takiej formie trafi do klienta, który przez cały kolejny rok będzie miał okazję nie tylko podziwiać kunszt poligrafii, ale też spoglądać na przekaz reklamowy.

Kalendarze trójdzielnedostępne są w ofercieTOP Poręba.

Leave a comment