Blog

Coraz więcej osób docenia spersonalizowane elementy dekoracyjne oraz przedmioty codziennego użytku, które pozwalają na wyrażenie własnej osobowości oraz dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i upodobań. Personalizowane przedmioty są również bardzo często wykorzystywane jako prezenty dla bliskich osób.

Kalendarz na zamówienie – ozdoba pełna wspomnień

Bardzo popularną formą kalendarza na zamówienie jest fotokalendarz. Jest on wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskich osób, ponieważ przynosi wiele radości, a umieszczone w nim zdjęcia pozwalają na utrwalenie wspólnie spędzonych chwil.

Jednak fotokalendarz można również zamówić dla siebie. Wystarczy dobrać zdjęcia przestawiające wyjątkowe chwile, najbliższych czy ulubione miejsca, aby uzyskać wyjątkowy efekt. Taki kalendarz powieszony w widocznym miejscu będzie każdego dnia przywoływał miłe wspomnienia.

Kalendarz na zamówienie – ułatwiona organizacja

Wiele osób, których praca opiera się na spotkaniach czy organizacji na co dzień korzysta z terminarza. Jednak nie zawsze można znaleźć taki, który odpowiada wszystkim potrzebom. W takiej sytuacji można wybrać kalendarz książkowy na zamówienie.

Tego typu kalendarze dostępne są w tradycyjnych, poręcznych rozmiarach i zazwyczaj posiadają rozpisany w podstawowy sposób plan dnia. Jednak personalizacja pozwala na ich dokładniejsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb, a także ozdobienie ich wybraną grafiką, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze przyjemniejsze.

Dopasowane kalendarze zadaniowe

Kalendarze, które oprócz informacji o datach i miejsca na notatki zawierają indywidualnie dopasowany i rozpisany plan tygodnia oraz zadania do wykonania niestety wciąż są mało popularne. Są one niezwykle praktyczne i pomagają w łatwy sposób między innymi dotrzymać postanowień.

Tego typu kalendarze świetnie sprawdzają się również w przypadku dzieci, mogą przypominać o wyznaczonych obowiązkach, a także ważnych wydarzeniach. Dodatkowo zastosowanie prostej formy graficznej ułatwia naukę samodzielnej organizacji czasu.

W zależności od przeznaczenia kalendarz zadaniowy może być wykonany zarówno w formie niewielkiego terminarza, który można mieć zawsze przy sobie jak i ściennego plannera.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *