Skip to content Skip to footer

Folia stretch – przydatne narzędzie w każdym przedsiębiorstwie

Pakowanie gotowych produktów do wysyłki czy gospodarka magazynowa wymaga, aby zabezpieczać poszczególne rzeczy w sposób odpowiedni. Najlepszym materiałem do tego jest folia stretch, która w połączeniu z innymi zabezpieczeniami sprawi, że produkty nie zniszczą się zarówno w czasie ich transportu, jak i wtedy gdy są magazynowane. Folia stretch producent zadbał, aby każde przedsiębiorstwo mogło dostosować do swoich potrzeb rodzaj używanej folii. Dzięki temu będzie ona komfortowym rozwiązaniem. Zalety takiego sposobu pakowania sprawiły, że jest to jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania produktów. W jakich miejscach w przedsiębiorstwie sprawdzi się folia stretch?

Wygodne rozwiązanie w gospodarce magazynowej

Producent folii stretch zadbał o to, by jego produkt mógł być używany w ramach gospodarki magazynowej. Z tego powodu folie produkowane są w różnych kolorach, rozmiarach i gramaturach. Producent stretch przygotował również rolki o różnej długości, dzięki czemu łatwiej je użytkować w przypadku ograniczonej przestrzeni w magazynie. Wielką zaletą folii jest to, że klei się do siebie bez konieczności używania taśmy czy opasek – foliowanie całej palety produktów może wykonać tylko jedna osoba, gdy będzie odpowiednio doświadczona.

Żaden produkt nie ulegnie zniszczeniu w czasie transportu

Przygotowując paletę gotowych do wysyłki towarów, ważne jest by w czasie załadunku żaden z elementów nie wypadł i się nie zagubił. Producent folii stretch przygotował folie o różnej gramaturze, które potrafią utrzymać dużą wagę produktów. Folia stretch producent zaleca ścisłe foliowanie przedmiotów, gdyż dzięki swojej powierzchni folia ochroni towar przed przemoknięciem. Jest to szczególnie istotne w przypadku towarów, które mogą się zniszczyć lub stracić swoje właściwości w czasie kontaktu z wodą.

Wygodny sposób na składowanie półproduktów na europaletach

Producent stretch przygotował produkt, który zdecydowanie ułatwia składowanie towarów na europaletach. Nawet w czasie transportu wózkiem widłowym pozostają one na swoim miejscu – ułatwia to przenoszenie ich na właściwe miejsce w magazynie. To niezwykle wygodne narzędzie w wielu przedsiębiorstwach i nie można się dziwić jego popularności.

Leave a comment