Skip to content Skip to footer

Droga do sukcesu

Dzisiaj bez wątpienia zdobycie pracy wcale nie jest takie proste. A jeszcze dobrze płatnej, ciekawej, w naszej branży naprawdę jest nie lada problemem. Konkurencja bowiem często jest duża, do naszego potencjalnego pracodawcy trafia wiele CV i grozi nam zniknięcie w tłumie. Jak zdobyć pracę marzeń?

Pierwszy etap – pisanie CV

Na początek musimy stworzyć ciekawe CV – niesztampowe, odbiegające od schematów, jasne, klarowne i dodatkowo zawierające przedstawione prawidłowo informacje. To wcale nie jest tak proste, jak się wydaje. Wiele osób rozpoczyna pisanie CV od szablonów internetowych. Jeśli ubiegamy się o naprawdę atrakcyjne stanowisko, musimy mieć świadomość, że w ten sposób nie wyróżnimy się z tłumu.

Drugi etap – list motywacyjny

Kolejnym etapem jest napisanie dobrego listu motywacyjnego. Tu zaczynają się prawdziwe schody. Jak bowiem napisać o swoich dobrych stronach, nie przechwalając się? W jaki sposób udowodnić, że rzeczywiście jesteśmy idealnymi kandydatami na dane stanowisko?

Trzeci etap – rozmowa kwalifikacyjna

Kiedy już zostaniemy wstępnie dostrzeżeni, musimy zdać pomyślnie egzamin, jakim jest rozmowa kwalifikacyjna. Tu pojawiają się pytania – jak się ubrać, w jaki sposób siebie zaprezentować, jak odpowiadać? A co chyba najtrudniejsze – jak wynegocjować satysfakcjonujące nas stawki?

Architekci kariery – profesjonalna pomoc

Aby sprawnie przejść przez podane wyżej etapy, warto skorzystać z pomocy prawdziwych specjalistów. KreatorzyKariery do doświadczony zespół, składający się z coach’ ów i przedstawicieli innych branż i dziedzin, którzy specjalizują się właśnie w drodze do kariery.

Oferta Architektów Kariery

Co oferują nam Architekci? Otóż przede wszystkim korektę CV czy listu motywacyjnego – bez problemu wychwycą oni nasze błędy, które raziły i odstraszały potencjalnych pracodawców. Ponadto możemy również zlecić im pisanie CV i listu motywacyjnego od nowa – tak stworzone dokumenty będą ciekawe, oryginalne, w pełni zindywidualizowane, dopasowane zarówno do nas, jak i do charakteru pracy, o którą się ubiegamy. Ponadto firma Kreatorzy Kariery oferują również pomoc w przygotowaniu o rozmowy kwalifikacyjnej.

Otwórz drzwi na sukces!

Można by pomyśleć – czy jest rzeczywiście sens inwestowania w profesjonalną pomoc, czy naprawdę jej potrzebujemy? Tak, warto zgłosić się do Architektów Kariery nawet jeśli uważamy, że całkiem nieźle nam idzie. Dlaczego? Oni przeanalizują nasze dokumenty, sprawdzą nasz sposób prezentacji i może się okazać, że jesteśmy zdolni o zdobycia stanowiska, o którym wcześniej nawet baliśmy się marzyć.

źródło: https://kreatorzykariery.pl/