Blog

Kisteny plastikowe w branży transportowej odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego też tak wiele firm korzysta z ich olbrzymiego potencjału. Mowa tutaj oczywiście o specjalnych skrzyniopaletach z ergonomicznymi uchwytami, które dostosowane są nie tylko do obsługi manualnej, ale również do automatycznego transportu towarów.

Dlaczego warto?

Plastikowe Skrzyniopalety składane wyróżniają się wysoką trwałością. Najlepszymi parametrami użytkowymi mogą pochwalić się oczywiście kisteny z kopolimeru polipropylenowego. Jest to specjalne tworzywo, które bez problemu poradzi sobie nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Plastikowe skrzyniopalety nie wchłaniają substancji brudzących, dlatego też są łatwe w utrzymaniu czystości. Warto wspomnieć także o tym, że skrzyniopalety nadają się w 100% do recyklingu, dlatego też charakteryzują się dość niską szkodliwością dla środowiska. Warto wspomnieć również o tym, że wspomniany materiał, jest dopuszczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Największe zalety?

Plastikowe skrzyniopalety składane wyróżniają się niewielką wagą i stabilnością. Podwójne ścianki zapewniają niespotykaną wygodę w trakcie ręcznego przenoszenia i automatycznego transportu. Specjalna konstrukcja sprawia, że kisteny plastikowe można układać w stos. Perforowane pojemniki zachowują oczywiście standardowe wymiary palet Euro. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że możliwe jest sztaplowanie na europaletach.

Szerokie zastosowanie

Nowoczesne kisteny transportowe są uniwersalne i wszechstronne, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Skrzyniopalety składane znajdują szerokie zastosowanie przy przewożeniu i magazynowaniu różnorodnych towarów. Jest to idealny wybór dla firm, które w pierwszej kolejności stawiają na wysoką szczelność i doskonałą izolację od niekorzystnych czynników zewnętrznych. Plastikowe skrzyniopalety idealnie zabezpieczają przed wilgocią i dostępem niebezpiecznych owadów. Osoby, które chcą transportować żywność zobligowane są oczywiście do zakupu skrzyniopalet ze stosownymi atestami. Do wielu skrzyniopalet można dokupić pokrywy nakładane, dzięki którym można zwiększyć ochronę towarów. Pokrywy mocowane są do skrzyniopalet zazwyczaj za pomocą dwóch zawiasów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *