Skip to content Skip to footer

Zalety Computer Controls

Obecnie nieraz zmuszeni jesteśmy do zakupienia zaawansowanego oprogramowania do elektroniki. Wówczas pojawia się zasadnicze pytanie – który dystrybutor oprogramowania będzie w tym zakresie najlepszy? Otóż na przód wybija się tu na pewno Computer Controls. Jakie są zalety tej firmy?

Computer Controls – najważniejsze informacje

Przede wszystkim warto jednak powiedzieć kilka słów o samej firmie. Otóż jest ona częścią szwajcarskiego holdingu Computer Controls/ HT – Eurep Groups. Zasięgiem obejmuje nie tylko Szwajcarię, lecz również liczne kraje Europy Wschodniej. W Szwajcarii firma działa już od 1971 roku, zaś w innych krajach od 1991 roku. Przez tyle lat zdążyła wyrobić sobie renomę bardzo porządnego dystrybutora – z jej usług korzystają takie marki jak Maxim czy Silicon Labs. Co więcej – oprogramowanie dla elektroniki to nie jedyna oferta tej firmy. Można tu również zakupić przeróżne komponenty elektroniczne, aparaturę do testowania elektroniki oraz testy dla aplikacji telekomunikacyjnych. Jak dokładniej przedstawiają się zalety tej firmy?

Zalety Computer Controls

Zdecydowanie jest to marka, której warto zaufać. Dlaczego jednak warto wybrać ją, a nie jedną z licznych firm z konkurencji.

1) Liczna, dobrze wykwalifikowana kadra pomocników

Otóż nie ukrywajmy – oprogramowanie dla elektroniki może być trudne na początku nawet dla inżynierów naszej firmy, którzy mają już wieloletnie doświadczenie. Dlatego warto wybierać firmy, które oferują możliwość szybkiego kontaktu i wyjaśnienia wszelkich nieporozumień. Pamiętajmy, że nawet kilkugodzinna przerwa w działaniu systemu prowadzi do bardzo poważnych strat finansowych. Zdecydowanie lepiej jest im odpowiednio wcześnie zapobiec.

2) Szkolenia i kursy

Ten dystrybutor oprogramowania oferuje także od razu przeróżne szkolenia i kursy. Czemu ma to takie znaczenie? Otóż powód poniekąd został wyjaśniony już powyżej. Niestety obecnie coraz więcej uczelni nie jest w stanie wyszkolić inżynierów z najnowszych i najlepszych programów. Oczywiście w większości przypadków, są oni w stanie sami zrozumieć wszystko, niemniej jednak będzie to zapewne trochę trwało, a nam w zasadzie zależy zazwyczaj na czasie.

3) Najlepszej jakości oprogramowanie dla elektroniki

Na koniec należy jeszcze dodać, że rozwiązania wprowadzone przez Computer Controls należą obecnie do jednych z najbardziej podziwianych. Systemy są proste w obsłudze i nadają się do wprowadzenia bez większych poprawek w każdej firmie. Warto mieć zatem je na uwadze, jako potencjalne oprogramowanie i do nas.