Skip to content Skip to footer

Kalendarz trójdzielny w biurze

Dobra organizacja pracy wymaga porządnego kalendarza zarówno w biurze jak i w domu. Pomimo dynamicznego rozwoju technologii niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się tradycyjne drukowane kalendarze, gdzie można robić swoje własne notatki według własnego uznania i preferencji.

Co wyróżnia kalendarze trójdzielne?

Kalendarz trójdzielny to idealne rozwiązanie dla osób, które planując dzień, miesiąc czy kwartał stawiają na przejrzystość, praktyczne rozwiązania i łatwą nawigację. Ułożenie miesięcy w kalendarzu trójdzielnym sprawia, że w zasięgu wzroku mamy cały kwartał, co pozwala na bieżąco mieć wgląd do nadchodzących wydarzeń, spotkań czy zaplanowanych zadań.

Ponadto kalendarz trójdzielny wyróżnia się drukiem najwyższej jakości i bogatą paletą barw. Jest więc nie tylko użytecznym pomocnikiem w codziennej pracy, ale również ozdobą ściany w gabinecie, biurze czy mieszkaniu. Dużą jego zaletą jest również fakt, że zawsze jest w zasięgu wzroku i nie trzeba przeszukiwać torby czy szuflad, aby szybko zanotować coś ważnego.

Kalendarz trójdzielny jako upominek reklamowy

Z uwagi na fakt, że kalendarz trójdzielny ma sporą powierzchnię do nadruku jest idealnym gadżetem reklamowym i chętnie zamawiany jest przez firmy. To praktyczny i użyteczny upominek, który dodatkowo jest skutecznym nośnikiem reklamy.

Na kalendarzu trójdzielnym bez problemu zmieści się logo, grafika i krótka informacja o firmie. Można również zaprezentować konkretne produkty lub usługi prezentując wszystkie ich benefity zachęcające do zakupu.

Rodzaje kalendarzy trójdzielnych

Kalendarz trójdzielny można zakupić w różnych wielkościach i kolorach. Wspólnym mianownikiem jest ułożenie miesięcy w takiej konfiguracji, że w zasięgu wzroku zawsze jest cały kwartał. Kalendarz trójdzielny może być 12 kartkowy, klasyczny, panoramiczny czy w formie małego wydania. W przypadku zamówienia pakietu kalendarzy trójdzielnych są one zazwyczaj zapakowane w ozdobną, elegancką kopertę, co nadaje temu upominkowi nietuzinkowy charakter.

Kalendarz trójdzielny to świetny i bardzo przydatny upominek dla partnera handlowego oraz niezbędne wyposażenie biura czy domowego gabinetu. To idealne połączenie reklamy oraz użyteczności przy bardzo niskim nakładzie finansowym.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.

Leave a comment