Blog

Już od kilkunastu lat komputery w firmach są standardowym ich wyposażeniem. Coraz większa biurokratyzacja sprawia, że dziś trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez komputera. Na pomoc przedsiębiorcom ruszyły firmy informatyczne zajmujące się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania ERP. Do czego dokładnie służy takie oprogramowanie? Dlaczego oprogramowanie od Enova jest jednym z najlepszych? Zapraszamy do dalszej lektury.

Czym jest system ERP?

Nazwa ERP to skrót zaczerpnięty od angielskiej frazy Enterprise Resource Planning, która oznacza „Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa”. Systemy ERP składają się z wielu aplikacji dedykowanych poszczególnym działom firmy. Wspólnym mianownikiem tych aplikacji jest jedna, duża baza danych. Dzięki oparciu całego systemu firmy na wspólnej bazie danych, możliwa jest łatwa integracja poszczególnych działów firmy. To znacznie usprawnia funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa oraz do minimum ogranicza ryzyko popełnienia błędu np przez złe skopiowanie danych z jednej do drugiej bazy.

Enova program ERP

Jednym z największych graczy na polskim rynku systemów ERP jest firma Enova, która dostarcza oprogramowanie ERP dla niemal każdej gałęzi gospodarki. Oprogramowanie enova ERP może zostać wdrożone w przedsiębiorstwie o każdej wielkości – od mikrofirmy, w której pracuje zaledwie kilka osób, do prężnie działającego przedsiębiorstwa, zatrudniającego setki a nawet tysiące pracowników na różnych stanowiskach. Enova ERP może zostać wdrożone w firmie na każdym etapie jej rozwoju, nawet w najbardziej początkowej jego fazie.

Enova program – najważniejsze zalety

Enova ERP charakteryzuje przede wszystkim prosta i intuicyjna obsługa, z którą poradzić sobie może każda osoba obsługująca komputer chociaż w podstawowym stopniu. Panel użytkownika jest bardzo prosty i przejrzysty, a wszystkie najważniejsze funkcje dostępne są na wyciągnięcie ręki. Oprogramowanie może być obsługiwane zarówno z poziomu komputera, jak i tabletu czy smartfona. Dzięki temu pracownicy firmy, w której wdrożono system enova erp mogą pracować w 100% zdalnie i są mobilni. Wdrożenie enova program w każdym przedsiębiorstwie przyczynia się do zredukowania kosztów administracji oraz wzrostu wydajności tego typu prac. W dzisiejszych czasach zakup systemu ERP nie jest kosztem, a bardzo rozsądną inwestycją.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *